שאלות נפוצות

אז מה בעצם קורה פה?

אחסוניה מספקת אחסון אמין וזול במיוחד. אנחנו מציעים שירותי אחסון לבלוגים ולאתרים מבוססי וורדפרס (WordPress) ומתעקשים ליצור שירות שגם אנחנו היינו שמחים להשתמש בו.

מה ההבדל בין אחסוניה להוסטינג רגיל?

כאשר אתם קונים הוסטינג (שירותי אחסון) מחברות אחרות, אתם מקבלים סל רחב (לפעמים רחב מאוד) של שירותים שייתכן מאוד שאינכם זקוקים להם (אם אתם רוצים רק אתר או בלוג מבוסס וורדפרס אז בטוח שאינכם זקוקים להם) באחסוניה אנחנו נותנים לכם אך ורק את מה שאתם צריכים כדי להפעיל אתר מבוסס וורדפרס.

איך זה שהמחירים שלכם הכי נמוכים?

שיטת העבודה שלנו היא פשוטה, אנחנו קונים חבילת הוסטינג גדולה ואיכותית מחברות אחרות (GoDaddy), ומוכרים הלאה רק את מה שרלוונטי ללקוחות שלנו. אנחנו מנהלים את כל מה שקשור לשרת, ומגישים לכם את המפתחות לבלוג החדש והנוצץ שלכם.

מה בעצם אני מקבל/ת מכם?

לאחר ההרשמה וקישור הדומיין שלכם לשירות, אנו נתקין עבורכם את הגרסה החדשה ביותר של וורדפרס (As is) על השרתים שלנו, ונשלח אליכם את שם המשתמש והסיסמא הראשוניים. כל מנוי באחסוניה מתאים לאתר/בלוג אחד בלבד, והמנוי באחסוניה אינו כולל גישה ישירה לשרתים עצמם. ניהול האתר שלכם יתבצע דרך מערכת ניהול התוכן של וורדפרס, המתוכננת באופן שבו למעשה לא נדרשת שום גישה לשרת האחסון, כך שאתם מסודרים.

🙂 אה, כן, ואתם מקבלים נפח העברה חודשי בלתי מוגבל, ואינסוף מקום לאחסון קבצים! (פרטים טכניים נוספים)

איך אני יודע/ת שהמחיר שלכם באמת הכי נמוך?

שאלה מצויינת. באופן עקרוני כדאי תמיד לערוך סקר שוק, למרות שבמקרה הזה זה לא הכרחי. עשינו באחסוניה מאמצים ובירורים רבים על מנת לוודא שהמחירים שלנו יהיו הנמוכים ביותר בתחום. אם בכל זאת מצאתם הצעה מקבילה אך יותר זולה, אנחנו נוסיף לכם זמן אחסון עד שהמחיר שלנו ישתווה להצעה שמצאתם + חודש נוסף חינם. כמובן שההצעה צריכה להיות פתוחה לציבור הרחב ודומה בתכונותיה לשירות אחסוניה.

אתם מציעים הנחות ומבצעים?

התשובה היא כן! כן! כן! כרגע ניתן ליהנות באחסוניה מהמבצעים הבאים:

מנוי לשנה עולה 200 ש”ח, זה יוצא 16.67 ש”ח לחודש.

מנוי לשנתיים עולה 360 ש”ח, כלומר 15 ש”ח לחודש (10% הנחה)

מנוי לשלוש שנים עולה 480 ש”ח, כלומר רק 13.34 ש”ח לחודש (20% הנחה!)

בנוסף קיים מבצע חבר מביא חבר (גם אם חברה מביאה חברה זה בסדר):
חודש נוסף במתנה לכל אחד מהצדדים (הממליץ צריך להיות מנוי פעיל שלנו).

האם ישנן עלויות נוספות מעבר למחיר הבסיס?

ממש לא. אתם משלמים על אחסון, ומקבלים אחסון. אין הפתעות ואין תוספות.

איך משלמים?

התשלום לאחסוניה הוא דרך PayPal (ניתן לשלם שם גם בכרטיס אשראי, אם אין לכם חשבון אצלם).

למה שאני לא אקנה שירותי אחסון מאותה החברה שממנה אתם קונים?

מכיוון שזה יעלה לכם הרבה יותר. אם אתם זקוקים לבלוג אחד או שניים, אפילו החבילה הכי בסיסית של GoDaddy תעלה לכם יותר ממה שאנחנו מבקשים. ואצלנו אתם גם מקבלים מקום אחסון ותעבורה חודשית בלתי מוגבלים.

מה אם אני בכל זאת זקוק/ה לגישה לשרת?

אם אתם זקוקים לגישה לשרת באופן קבוע (לא רלוונטי לוורדפרס) אז השירות של אחסוניה פשוט לא מתאים לכם. אם אתם צריכים גישה מזדמנת (למשל כדי לגבות את הקבצים שלכם) תוכלו ליצור איתנו קשר ואנו ננהל עבורכם את הגישה לשרתים דרכינו, או באמצעות FTP (ללא תשלום נוסף).

מה עם דומיין? מהו בעצם דומיין?

דומיין הוא כתובת האינטרנט של האתר שלכם (הדומיין של האתר הזה למשל הוא ichsoonia.com). על מנת להצטרף לשירות אחסוניה אתם זקוקים לדומיין בבעלותכם, שיש לכם שליטה עליו (כלומר שיש לכם גישה להגדרות שלו). אם עדיין אין לכם דומיין, אנחנו ממליצים על קניית דומיין דרך GoDaddy, זוהי חברה גדולה וותיקה (ואנחנו עובדים איתם).

איך מתקינים את אחסוניה על הדומיין שלי?

לאחר התשלום, צוות אחסוניה יתקין עבורך את הגרסה העדכנית ביותר של וורדפרס על השרת. כדי שתוכלו להתחיל לעבוד, עליכם לבצע מספר הגדרות בדומיין שלכם אשר יקשרו אותו לשרתים של אחסוניה. בגדול צריך לעדכן את ה-DNS ולפעמים גם להגדיר את כתובת ה-IP של שרתי אחסוניה. הנה הוראות ההתקנה המלאות.

אני רואה שאתם מתקינים וורדפרס באנגלית, מה עם הגרסה העברית?

אימייל אחד לשירות הלקוחות שלנו והתרגום העברי העדכני ביותר של וורדפרס כבר בדרך אליכם!

מהם תנאי השימוש של אחסוניה?

מדובר בחומר קריאה איכותי ומרתק. תנאי השימוש שלנו.

האם אתם חדשים בשטח? ממתי פועלת אחסוניה?

אחסוניה החלה לארח אתרים בתשלום בדצמבר 2010

כשארצה לחדש את המנוי האם תפציצו פתאום במחירים?

ממש לא! המחירים באחסוניה אחידים ללקוחות חדשים וללקוחות קיימים, וכפופים למחירון העדכני. גם אנחנו לא אוהבים עלויות נסתרות.

אם ארצה לעזוב, האם אוכל להחליף חברת אחסון בקלות?

בהחלט. מעבר לכך שתמיד תוכלו לייצא את האתר שלכם דרך המערכת עצמה, נשמח להעמיד לרשותכם גישה לכל הקבצים שלכם (באמצעות FTP) ולסייע לכם להמשיך הלאה.

האם תעזרו לי לבנות את הבלוג שלי, לעצב, לפתור בעיות טכניות, להתקין תבניות, לבחור פלאג-אינים ולכתוב תכנים?

לא. הבלוג שלך הוא הבלוג שלך. אנחנו רק מספקים שירותי אחסון אתרים, תודה.

שאלת בונוס: היכן מאוחסן האתר של אחסוניה?

באחסוניה כמובן, הם הכי זולים. 🙂

תקציר מנהלים

אתם מקבלים אחסון המיועד לאתרים/בלוגים מבוססי וורדפרס על שרתים של GoDaddy. אתם מקבלים שטח אחסון ורוחב פס חודשי בלתי מוגבלים, אבל אין לכם גישה ישירה לשרת. אתם משלמים רק על מה שאתם באמת צריכים, ובהתאם משלמים מעט. יש הנחות משמעותיות על מנויים לשנתיים ומעלה, ומבצע חבר מביא חבר.

עדיין סקרנים?

אם יש לכם שאלות, אתם מוזמנים לשאול!
contact@ichsoonia.com